MÓJ STARTUP -Restauracja.

Tomasz (gotujpl) Tomasz

Już 24 maja odbędą się warsztaty MÓJ STARTUP - Restauracja. Do udziału w projekcie zapraszamy osoby, które prowadzą lub zamierzają otworzyć restaurację, bar, punkt gastronomiczny, a także obiekty hotelowe.

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z branżą gastronomiczną, z pewnością zgodzi się, iż jest to jedna z najtrudniejszych gałęzi rynku. Nie ma jednak nic bardziej satysfakcjonującego niż prowadzenie Restauracji, z której wychodzą zadowoleni Klienci. Dzięki tym warsztatom, dowiedzą się Państwo jak stworzyć i zarządzać miejscem, które będzie połączeniem doskonałej kuchni i rentownego biznesu. Dowiecie się również jak w procesie otwierania nowej inwestycji popełnić jak najmniej błędów, które mogę wpłynąć na rentowność obiektu oraz zasadność otwierania go w ogóle.

Do udziału w projekcie, zapraszamy osoby, które zamierzają otworzyć restaurację, bar, punkt gastronomiczny, a także obiekty hotelowe. Warsztaty dedykujemy również obecnym właścicielom omawianych inwestycji oraz menedżerom restauracji i obiektów hotelowych.

 

Warsztaty będą dotyczyły takich kwestii jak:

Wyszukiwanie dogodnej lokalizacji - kryteria
Współpraca z projektantem
Przygotowanie technologii
Praca nad listą kontrahentów i podwykonawców
Przygotowanie schematu organizacyjnego
Wybór programu gastronomicznego
Przygotowanie ofert i menu
Marketing oraz ogłoszenia prasowe
Przygotowanie księgi jakości i standardów obsługi gości
Przygotowanie regulaminu pracy i HACCP
Opracowanie systemu motywacyjnego i lojalnościowego
Rekrutacja, badania selekcyjne kandydatów
Przygotowanie szkoleń dla pracowników, personelu restauracji i kuchni
Ustawienia stołów – symulacja komputerowa
 

Trener:
Jarosław Walczyk - kucharz z wykształcenia i zamiłowania, należy do czołówki najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych mistrzów kulinarnych w kraju.

 

Więcej informacji o projekcie uzyskacie Państwo pod adresem:
http://restauracja.puremind.pl

https://poczta.59404.v.tld.pl/?_task=mail&_framed=1&_action=get&_mbox=INBOX&_uid=5688&_part=2&_mimewarning=1&_embed=1&_extwin=1
 

Oceny

Zaloguj się lub zarejestruj się aby dodać ocenę
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję