Sortuj według: Nazwy / Popularności / Oceny / Daty dodania

 • Kuleczki mięsne po żydowsku

  Kuleczki mięsne po żydowsku

  Wspaniały mięsny dodatek do ziemniaków i ryżu. Dobrze doprawione, z warzywami w środku - te żydowskie kuleczki mięsne znacznie różnią się od zwykłych klopsów, które zwykliśmy jeść na obiad.

  30 minut

  Łatwe

 • Stek z pomidorami w ziołach

  Stek z pomidorami w ziołach

  Steki mają grono oddanych wielbicieli, dlatego też przygotowanie ich jest dość stresującą czynnością. Stek z pomidorami w ziołach jest pozycją bardzo aromatyczną i przypadnie do gustu zwłaszcza ama...

  60 minut

  Łatwe

 • Stek z antrykotu

  Stek z antrykotu

  Dobrze przyrządzony stek, to kompilacja mięsa z odpowiednio karmionego zwierzęcia, temperatury oraz długości przechowywania go. Czas smażenia również jest istotny i zależny od tego, jak bardzo wypi...

  1 godzina 25 minut

  Trudne

 • Kreplach czyli żydowskie ravioli

  Kreplach czyli żydowskie ravioli

  Kreplach to żydowska forma ravioli, czyli pierożków nadziewanych różnymi rodzajami farszu. Mogą służyć jako dodatek do rosołu oraz jako osobne danie - wtedy najlepiej smakują podsmażone.

  40 minut

  Łatwe

 • Klasyczne amerykańskie hamburgery

  Klasyczne amerykańskie hamburgery

  Klasycznego hamburgera z powodzeniem możemy przyrządzić również w domu. Świeże i pewne składniki oraz prostota z jaką przygotowuje się to danie sprawią, że zapomnimy o budkach z fast foodami już na...

  25 minut

  Łatwe

 • Gulasz wołowy z pieczarkami

  Gulasz wołowy z pieczarkami

  Wariacja na temat klasycznego gulaszu. Czasochłonne przygotowanie rekompensuje nam wspaniały smak i wygląd dania!

  1 godzina 45 minut

  Łatwe

 • Wołowina po chińsku przepis

  Wołowina po chińsku przepis

  Wołowina jest najpopularniejszym mięsem wykorzystywanym w kuchni chińskiej. Z odpowiednią mieszanką warzyw i przypraw, może być wspaniałym obiadem, który na długo pozostanie w pamięci domowników.

  Ocena 3
  Oddano 2 głosy. Średnia ocena: 3

  2 godziny

  Średnie

 • Wołowina pieczona przepis

  Wołowina pieczona przepis

  Wołowina pieczona ma delikatny smak. Możemy podawać ją na ciepło oraz na zimno, jako dodatek do chleba. Przygotowanie wołowiny jest wieloetapowe, jednak warto poświęcić jej trochę czasu.

  13 godzin 20 minut

  Średnie

 • Wołowina duszona przepis

  Wołowina duszona przepis

  Duszona wołowina ma wspaniały aromat i bardzo głęboki smak, który zawdzięcza długiemu kontaktowi z przyprawami. Świetna na rodzinne obiady i romantyczne kolacje.

  3 dni 12 minut

  Średnie

 • Wołowina po burgundzku przepis

  Wołowina po burgundzku przepis

  Wołowina po burgundzku to rodzaj gulaszu wołowego. Potrawa jest specjalnością francuskiego miasta Dijon, które leży w rejonie Burgundii. Świetne danie na uroczysty obiad dla całej rodziny.

  22 minuty

  Łatwe

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję