Sortuj według: Nazwy / Popularności / Oceny / Daty dodania

 • Kukurydza z grilla

  Kukurydza z grilla

  Grillowane warzywa to jest to! Oto szybki przepis na super smaczną kukurydzę. Zimą można ją przyrządzić w piekarniku i przypomnieć sobie smak wakacji - w końcu taka przekąska sprzedawana jest chyba...

  20 minut

  Łatwe

 • Kapusta z grzybami

  Kapusta z grzybami

  Kolejny element świątecznego menu, bez którego nie może się odbyć żadna wigilijna kolacja. Kapusta z grzybami najlepiej smakuje dzień po przygotowaniu, kiedy smaki się "przegryzą"

  60 minut

  Łatwe

 • Karczochy z grilla

  Karczochy z grilla

  Grillowanie karczochów i podawanie z masłem, znacznie uatrakcyjnia ich smak. Podajemy je samodzielnie lub z innymi daniami z grilla.

  40 minut

  Łatwe

 • Ziemniaczane kuleczki

  Ziemniaczane kuleczki

  Ziemniaki to zwyczajowy dodatek do głównego dania. Warto do czasu do czasu zmienić formę ich podania. Dzieciom z pewnością spodobają się kuleczki ulepione z ziemniaków.

  40 minut

  Łatwe

 • Papryka nadziewana pieczarkami

  Papryka nadziewana pieczarkami

  Nadziewane warzywa są jednym ze smaczniejszych i zdrowszych obiadów. Paprykę nadziewać można pieczarkami, ale także innymi warzywami i mięsem.

  Ocena 1
  Oddano 0 głosów. Średnia ocena: 1

  60 minut

  Łatwe

 • Fasolka szparagowa z orzechami włoskimi

  Fasolka szparagowa z orzechami włoskimi

  Doskonałe uzupełnienie obiadu. Fasolka szparagowa z orzechami włoskimi świetnie sprawdzi się w towarzystwie pieczonych filetów z kurczaka.

  30 minut

  Łatwe

 • Szparagi w boczku

  Szparagi w boczku

  Kolejny pomysł na urozmaicenie menu sezonu grillowego. Na bardziej uroczyste grillowania warto przygotować szparagi w boczku.

  15 minut

  Łatwe

 • Grzyby marynowane przepis

  Grzyby marynowane przepis

  Grzyby marynowane to wspaniała przekąska o słodko kwaśnym smaku. Możemy marynować różnego rodzaju grzyby: kurki, opieńki oraz pieczarki.

  8 godzin 10 minut

  Łatwe

 • Pieczarki marynowane przepis

  Pieczarki marynowane przepis

  Pieczarki marynowane może wykonać praktycznie każdy, gdyż jest to potrawa niewymagająca specjalnych zdolności czy doświadczenia. Wystarczy zastosować się do instrukcji zawartych w naszym przepisie.

  8 godzin 27 minut

  Łatwe

 • Opieńki marynowane przepis

  Opieńki marynowane przepis

  Marynowanie grzybów to jeden ze sposobów na zamknięcie lata w słoiku. Słodko-kwaśny smak opieniek doskonale przywróci nam humor w zimowe dni.

  9 godzin

  Łatwe

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję